+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Kullanıcı Forumları Trafik Cezaları

Trafik Cezaları Veya Gecikme Cezaları Ile Bunlara Uygulanan Faizler Gider Olarak Gösterilebilir Mi?

Gelir Vergisi Kanunu 90. maddesi gereği gösterilemez.
Tuğsan Keskin 18 Temmuz 2017 Salı 17:34
Trafik Cezaları