+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Yurtdışındaki Müşavirlik ve Ataşeliklerin irtibat bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Yurtdışında bulunan vatandaşlarımız, ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, Kanada, Katar, Kazakistan, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Norveç, Libya, İsveç, İsviçre, Suudi Arabistan, Romanya, Rusya Federasyonu ve Türkmenistan’da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirlik ve Ataşeliklerimizin irtibat bilgilerine www.csgb.gov.tr internet adresinden ulaşabildikleri gibi, ihtiyaç duydukları detaylı bilgileri ilgili birimlerimizden bizzat alma imkanına sahiptirler. Müşavirlik ve Ataşeliklerimizin irtibat bilgileri aşağıda verilmiştir. ABD Washington Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Görevli Olmadığından Faal Değildir. ALMANYA Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Tiergartenstr.19-21, 10875 Berlin - F. ALMANYA Tel : 0049/30/278 96 85-0 Faks : 0049/30/278 96 85-8 Web : www.calisma.de E-mail : berlinmus@csgb.gov.tr Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Heerstr. 21, 14052 Berlin - F. ALMANYA Tel : 0049-30-34153 95 Santral:0049-30-892 50 33/34 Fax : 0049-30-342 42 04 E-mail : berlinata@csgb.gov.tr Düsseldorf Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Graf-Adolf-Str. 80, 40210 Düsseldorf - F. ALMANYA Tel : 0049/211 35 94 69; 1795902 Faks : 0049/211 179 57 75 E-mail : dusseldorf@csgb.gov.tr Essen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Alfredstr. 307, 45133 Essen - F. ALMANYA Tel : 0049/201/793340 Faks : 0049/201/784779 E-mail : essen@csgb.gov.tr Frankfurt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Zeppelinallee 17, 60325 Frankfurt/Main - F. ALMANYA Tel : 0049 / 69/ 77 88 41 Santral : 0049/69/79500328 Faks : 0049/ 69 / 77 80 41 E-mail : frankfurt@csgb.gov.tr Hamburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Mittelweg 13, Stock 3, 20148 Hamburg - F. ALMANYA Tel : 0049/40/44809366 Faks : 0049/40/44809355 E-mail : hamburg@csgb.gov.tr Hannover Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : An der Christuskirche 3, 30167 Hannover - F. ALMANYA Tel : 0049/511/7686545-48 Faks : 0049/511/17700 E-mail : hannover@csgb.gov.tr Karlsruhe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Rintheimerstr. 82, 76131, Karlsruhe - F. ALMANYA Tel : 0049/721/85 77 87 Faks : 0049/721/84719 E-mail : karlsruhe@csgb.gov.tr Köln Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth/Köln - F. ALMANYA Tel : 0049/2233/76732 Faks : 0049/2233/76732 E-mail : koln@csgb.gov.tr Mainz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : An der Karlsschanze 7, 55131 Mainz - F. ALMANYA Tel : 0049/6131/ 83 39 93 Faks : 0049/6131/81202 E-mail : mainz@csgb.gov.tr Münih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Goethe Str. 5, Stock 3, 80336 München - F. ALMANYA Tel : 0049/89/55028848 Faks : 0049/89/55028849 E-mail : munih@csgb.gov.tr Münster Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Lotharinger Str. 25-27, 48147 Münster - F. ALMANYA Tel : Santral: 0049/251/42492 Faks : 0049/251/43327 E-mail : munster@csgb.gov.tr Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Regensburgerstr 69, 90478 Nürnberg - F. ALMANYA Tel : 0049/911/ 26 01 66; 409 95 36 Faks : 0049/911/ 409 92 93 E-mail : nurnberg@csgb.gov.tr Stuttgart Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Kernerstr. 19/B, 70182 Stuttgart - F. ALMANYA Tel : 0049/711/286 52 70 Faks : 0049/711/286 52 76 E-mail : stuttgart@csgb.gov.tr AVUSTRALYA Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Level 8, 24 Albert Road (P.O.Box 323), South Melbourne, Vic.3205- AVUSTRALYA Tel : 0061/3/968 67 446; Santral: 0061/3/969 60 46 Faks : 0061/3/969 661 04 E-mail : melburn@csgb.gov.tr AVUSTURYA Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Prinz-Eugen-Str. 40, A-1040 Wien - AVUSTURYA Tel : 0043/1/505 78 06 Santral : 0043/1/505 25 10/71 Faks : 0043/1/505 57 83 E-mail : viyana@csgb.gov.tr Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Arlbergstr. 117, A-6900 Bregenz - AVUSTURYA Tel : 0043/5574/47269 Faks : 0043/5574/42441 E-mail : bregenz@csgb.gov.tr Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Strubergasse 9, A-5020 Salzburg - AVUSTURYA Tel : 0043/0662/442115 Santral: 0043/0662/442120 Faks : 0043/0662/4421334 E-mail : salzburg@csgb.gov.tr AZERBAYCAN Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Samed Vurğun Küçesi No: 94 Bakü - AZERBAYCAN Tel : 0099412/449 95 03 Faks : 0099412/449 95 04 E-mail : baku@csgb.gov.tr BELÇİKA Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : 4, Rue Montoyer, 1000 Bruxelles - BELÇİKA Tel : 0032/2/513 31 28; 513 40 95 Faks : 0032/2/513 31 28 E-mail : bruksel@csgb.gov.tr AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : 36-38, Avenue des Arts, 1040 Bruxelles - BELÇİKA Tel : 0032/2/289 62 40 Faks : 0032/2/511 04 50 E-mail : abmus@csgb.gov.tr DANİMARKA Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Vestagervej 16, DK 2100 København - DANİMARKA Tel : 0045/391 801 25 Faks : 0045/391 833 88 E-mail: kopenhag@csgb.gov.tr FRANSA Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : 44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA Tel : 01 46 99 02 67 Faks : 01 41 31 40 76 E-mail : paris@csgb.gov.tr Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : 87, rue de Sèze, 69006 Lyon - FRANSA Tel : 0033/472/74 26 73 Santral: 0033/472/ 83 98 40 Faks : 0033/478/24 86 75 E-mail : lyon@csgb.gov.tr Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : 10, rue Auguste Lamey, 67000 Strasbourg - FRANSA Tel : 0033-3- 88 /371427 Santral: 0033-3- 88/ 36 6910 /25 Faks : 0033-3-88/379739 E-mail : strazburg@csgb.gov.tr HOLLANDA Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Jan Evertstraat 15, 2514 BS Den-Haag - HOLLANDA Tel : 0031/70/362 02 82 Faks : 0031/70/362 01 17 E-mail : lahey@csgb.gov.tr Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Keizerstraat 8, 7411 HG Deventer - HOLLANDA Tel : 0031/570/611394 Faks : 0031/570/611394 E-mail : deventer@csgb.gov.tr Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA Tel : 0031/10/4144052 Santral: 0031/10/4132270 Faks : 0031/10/4144052 - 4114417 E-mail : rotterdam@csgb.gov.tr İNGİLTERE Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Knightsbridge, Rutland Gardens, SW 7 1BW, London - İNGİLTERE Tel : 0044/20/758 159 88 Faks : 0044/20/759 169 11 E-mail : londra@csgb.gov.tr İSVEÇ Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Dag Hammerskjölds Väg 20, 115527 Stokholm - İSVEÇ Tel : 0046/8/664 42 88 Faks : 0046/8/663 55 14 E-mail : stocsgm@telia.com İSVİÇRE Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE Tel : 0041 (0)31/351 06 29 Faks : 0041 (0)31/352 88 19 E-mail : bern@csgb.gov.tr Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE Tel : 0041 (0)44 363 93 13 Faks : 0041 (0)44 368 29 19 E-mail: zurih@csgb.gov.tr BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : 28 B. Chemin du Petit Saconnex,1211 Genéve 19- İSVİÇRE Tel : 0041/22/918 50 82 - 50 80 Faks : 0041/22/733 27 97 - 734 08 59 E-mail : ilo@csgb.gov.tr KANADA Ottova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Görevli Olmadığından Faal Değildir. KATAR Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Görevli Olmadığından Faal Değildir KAZAKİSTAN Astana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Kabanbai Batır Cad. 6/1, Astana - KAZAKİSTAN Tel : 0077172/925870-71-72 Faks : 0077172/925874 E-mail : astana@csgb.gov.tr KUVEYT Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : P.O.Box: 20627, Safat 13067 - KUVEYT Tel : (00 965)252 30 49 Faks : (00 965)252 30 49 E-mail : kuveyt@csgb.gov.tr KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Bedrettin Demirel Cad. Lefkoşa - K.K.TÜRK CUMHURİYETİ Tel : Santral: 0392/22/72314 Faks : 0392/22/85118 E-mail : lefkosa@csgb.gov.tr NORVEÇ Oslo Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Görevli Olmadığından Faal Değildir. LİBYA Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Turkish Embassy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA Tel : 00218/21/ 340 11 40 Faks : 00218/21/ 340 11 46 E-mail : trablus@csgb.gov.tr Bingazi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Görevli Olmadığından Faal Değildir. S. ARABİSTAN Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres :P.O.Box : 94 390, Riyadh 11693 - S.ARABİSTAN Tel : 966-11 482 01 01 Faks : +966-11 488 78 23 E-mail :riyad@csgb.gov.tr Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Adres : P.O.Box 70, Jeddah 21411- S.ARABİSTAN Tel : 00966 12 665 48 73 /133 Faks : 00966 12 665 22 80 E-mail : cidde@csgb.gov.tr ROMANYA Bükreş Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Görevli Olmadığından Faal Değildir. RUSYA FEDERASYONU Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği TÜRKMENİSTAN Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Adres : Shevchenko No: 9 Ashgabat - TÜRKMENİSTAN Tel : 0099312/ 27 35 38; 27 20 17 Faks : 0099312/ 27 35 38 E-mail : askabat@csgb.gov.tr

Aleyna Birdir 38 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın