+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Lisanslama sınavını kazandıktan sonra belge başvurusunda bulunmak zorunlu mudur? Lisans belgesi için istediğim zaman başvurabilir miyim?

Seri:VIII, No:34 sayılı “Sermaye Piyasasında Faaliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”in 14.maddesinin f bendi uyarınca sınavda başarılı olduğu tarihten itibaren 3 yıl içinde lisans almak için başvuruda bulunmayan kişilerin sınavları geçersiz sayılır.

Müjde Er 41 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın