+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Mevcut veri tabanıma mesaj gönderebilir miyim?

Kişi ile kanunun yürürlüğe girdiği 1 Mayıs 2015 tarihinden önce doğrudan mal ve hizmet alışverişi içerisinde bulunduysanız ve kendisinden mesaj göndermek amacıyla iletişim bilgilerini aldıysanız gönderim yapabilirsiniz. Mal veya hizmet temininin ispat yükü ticari elektronik iletiyi gönderene aittir. (Yönetmelik taslağı 13. maddenin 1. fıkrası ve 4. fıkrası)

Esma Aşçı 39 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın