+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Personel Giderleri Kaleminden Aktarma Yapılabilir Mi?

106 Sayılı Yönetmelik Madde 36- “… maaş ve ücret tertibinden diğer tertiplere münakale yapılamaz.” hükmü gereği (770-02, 03, 04, 05, 11) personel giderlerinden aktarma yapılamaz.

Eray Sezer 53 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın