+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Kurum değişikliği yapan Ortaklara, Emeklilik Yardımı yapılmakta mıdır?

Tüzüğümüzde bulunan Madde 24 “Emniyet Teşkilatından ilişiğinin kesildiği tarih itibariyle hizmet süresinin veya prim ödeme gün sayısının doldurulması şartıyla atama, seçilme veya kendi istekleri ile kurum değiştirenlere” emekli yardımı ödemesi yapılır. Kurum değişikliği yapan ortakların Emekli yardımı ödemesi yapılabilmesi için, ortaklarımızın en son çalışmış olduğu birimden ilişiğinin kesildiği tarih itibariyle hizmet süresinin veya prim ödeme gün sayısını bildiren resmi evrağı göndermeleri gerekmektedir.

Yılmaz Yalman 34 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın