+75.000 Uzman Yanıtında Arama Yapın

Kalp pilleri geri ödeme kapsamında mıdır?

Kalp pilleri SUT'un "Tanıya Dayalı İşleme Dahil Olmayan Tıbbi Malzemelere" ilişkin 4.2.2.B-5 maddesi kapsamındadır. Dolayısıyla kalp pili bedelleri Kurumca karşılanmaktadır.

Abdulkadir Sarıbaş 34 görüntülenme, cevap yok

Cevaplayın

Bir hesabınız var mı? Giriş yapın