418
  • serpil

Rahmi Koç’un En Son Yatırımı Uzmanları Huşu İçinde Bıraktı ve Büyük Bankaları Korkuttu

Türk vatandaşları bu “servet açığını” kullanarak evden milyonlarca doları harcıyorlar – peki ama bu meşru mu?

(Habertürk) – Türk girişimci ve hayırsever Rahmi Koç, parasını nasıl kazandığını açıkça paylaşmaktan çekinmeyen, dürüst bir konuşmacı olarak bir isim yapmıştır.

 

Geçtiğimiz hafta Habertürk Ana Haber Bülteni’ne çıkan Koç, 3-4 ay içinde herkesi bir milyonere dönüştürebileceğini söyleyerek yeni bir “servet açığından” bahsetti. Koç, büyük bankalar kapanmadan önce, Türkiye’deki herkesi bu ilginç fırsatı değerlendirmeye çağırdı.

 

Ve tabi ki, röportajın sona ermesinden dakikalar sonra, Garanti Bankası, Koç’un röportajının durdurulması için aradı – ama artık çok geçti.

 

Tam olarak şöyle oldu:

Habertürk Ana Haber Bülteni spikeri Ceren Bektaş servet kazanma konusundaki bazı ipuçları paylaşması için Koç’u konuk olarak aldı ve Türk girişimci ve hayırsever ortaya bir bomba bıraktı:

 

“Beni başarılı yapan şey, hiç tereddüt etmeden hızlı bir şekilde yeni fırsatlara atlamak oldu. Ve şimdilerde bana para kazandıran bir numaralı şey CryptoBot yeni bir kripto para birimi otomatik ticaret programı. Hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat bu. Herkesi, bankalar kapatmadan önce bunu değerlendirmeye davet ediyorum.”

Habertürk Ana Haber Bülteni spikeri Ceren Bektaş Koç’un telefonunu çıkarıp izleyicilere şu anda Türkiye’de herkesin kulaktan kulağa fısıldadığı bu yeni para kazanma programı ile ne kadar para kazandığını gösterdiği an gözlerine inanamadı.

Koç daha fazla detay veremeden röportaj için ayrılan süre sona erdi, bu yüzden bu tartışmaya açık fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

 

RAHMI KOÇ İLE HABERTÜRK’E ÖZEL

“Avrupa, Avustralya, Asya ve Kuzey Amerika’da insanların bir gecede servet kazanmalarına yardımcı olan CryptoBot adlı bu yeni kripto para birimi yatırım platformunu duymuş olabilirsiniz. İnanmayabilirsiniz çünkü kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.

 

Koç devam etti:

“Bunu anlayabiliyorum, çünkü güvenilir bir arkadaşım bana anlattığında ben de aynı şeyi düşündüm. Ama ne kadar para kazandığını kendi gözlerimle gördükten sonra, kendi adıma denemek zorunda kaldım.

 

Bunu denediğim için memnunum, çünkü kazandığım en büyük ve en kolay paralardan biriydi diyebilirim. Otomatik pilota bağlanmış günde on binlerce TL’den bahsediyorum. Kelimenin tam anlamıyla şu anda nakit para biriktirmenin en hızlı yolu. Ve daha fazla insan bunu öğrendiğinde ömrü çok da uzun olmayacak. Ya da bankalar bunu süresiz olarak kapattığında.”

Kaynak: HabertürkSponsorlu Bağlantı


Diğer Yazılar