Yükleniyor

HİKAYEMİZ

Şirketimiz, Pendik Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak 2004 yılında İstanbul`da kurulmuş olup, 08.12.2017 tarihinde ünvanını ve nevini değiştirerek ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. şekline dönüşmüştür.

Şirketimiz Türkiye genelinde müvekkillerine  Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım) Yurt içi ve Yurt dışında hizmet veren ve her geçen gün portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.


ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. Sınai ve Fikri Mülkiyet Haklarının korunması aşamasında siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı ve doğru bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için ekip ruhuyla çalışan uzman personeliyle doğrudan müşterisinin yanında hizmet vermektedir. Hizmetlerinin temelini Marka, Patent ve Tasarım vekilliği yanında diğer Sınai Haklar ve Fikri Haklar oluşturmaktadır.


ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. Faaliyetlerine ONLİNE DANIŞMANLIK hizmeti vermek üzere www. alobilgi.net sitesinş kurarark YENİ NESİL DANIŞMANLIK SİSTEMİNİ hayata geçirmiştir. Geleceğin Sistemi olan ALO BİLGİ NET DANIŞMANLIK SİSTEMİ, Çok sayıda profosyonel uzmanları bünyesinde barındıran bir pazaryeri olacaktır.

 

ALO BİLGİ.NET

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş