375
  • serpil

Bireysel Öneri Sistemi Sonuçları Belli Oldu

Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) hizmet ve uygulamalarına yönelik Kurum personelinin yaptığı önerilerin değerlendirildiği Bireysel Öneri Sitemi’nin (BÖS) sonuçları belli oldu. İlk üçe giren önerilerin sahiplerine ödül verildi.

SGK Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin ödül töreninde yaptığı konuşmasında, Kurum çalışanlarının fikri ve emeği olan Bireysel Öneri Sitemi’nin hizmetlerin geliştirilmesine büyük katkın sağlayacağına inandığını ifade etti.

Büyüyen ve bütçesi geniş olan kurumlarda kaynak kullanımı ve bu kaynakların planlaması her zaman zorlu bir süreç olduğuna dikkat çeken Başkan Yardımcısı Aydin, “Kaynak kullanımında ve sorunların çözümünde kurumların idareci ve çalışanlarına çok önemli görevler düşüyor. Çalışanlarımızın elde ettiği birikimler, yaşadıkları sorunlar ve bunların işleyişine süreçlerine getirmiş oldukları öneriler iş yükünün hafifletilmesi adına önem arz ediyor” dedi.

Dereceye giren önerilerin sahiplerine ödüllerini Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin, Strateji Geliştirme Başkanı Muhiddin Şahin ve Stratejik Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Akif Dostbil verdi.

Dereceye giren önerilerin birincisi Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden “Kişi Borçlarında Taksit İşlemi” önerisiyle Tansel Varol oldu. İkinci Kayseri Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden “Emektar Tüm Ödeme Görüntüleme” önerisiyle Numan Tunç, üçüncü ise Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden “İşveren Emaneti MOSİP Emanete Taşıma” önerisiyle Sinan Demirörs oldu.Sponsorlu Bağlantı


Diğer Yazılar