Yükleniyor

Meteoroloji'den Doğu illeri için uyarı, Batı için sevindiren haber

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye'nin doğusunda yağışlar devam ediyor. Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da kuvvetli sağanak yağış beklenirken, Kars, Ardahan çevrelerinde de kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıkları batıda 2 ila 6 derece artacak

Ticari kredi bilgileri 'günlük' toplanacak

Türkiye Bankalar Birliği, ticari nitelikli kredi hizmetinde aylık bildirimden günlüğe geçti. Bu sayede, müşterilerin üyelere olan borç ve ödeme bilgileri günlük olarak izlenebilecek ve değerlendirilebilecek.

Meteoroloji'den uyarı! Bu bölgelerde sağanak ve kar var

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz'in kıyı kesimlerinde yağmur, iç kesimlerinde kar yağışı, Doğu Anadolu'da gök gürültülü sağanak yağış ve Güneydoğu Anadolu'da sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Yurt genelinde yağış var!

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün yurt genelinde yağış bekleniyor. Hava sıcaklığının güney ve doğu kesimlerde 2 ila 5 derece azalacağı, kuzeybatı kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Son verilere göre illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu şöyle olacak...

Uyuşmazlık yaşıyorsanız boş vermeyin, THH'ye gidin

Satın alınan mal veya hizmetten oluşan zararın tazminini istemek oldukça kolay. İlçeler dahil Türkiye’nin her yerinde bulunan tüketici hakem heyetlerine başvuru ücretsiz. Üstelik heyetlerde alınan kararların yüzde 96’dan fazlası dava konusu olmadan kesinleşiyor.